Ürünlerimiz aşağıdaki sertifikalara sahip tesislerde üretilmektedir.

 
Sertifikalar

Ekoteks Belgesi, tekstil ürünlerindeki iplik, düğme vb gibi bileşenlerin zararsız olduğunu ve herhangi zararlı bir kimyasal madde içermediğini beyan etmektedir.

ISO 9001: 2018:
ISO 9001 Standardı, bir kuruluşun müşteri şartlarını ve uygulanabilir mevzuat şartlarını karşılayan ürünleri sağlama yeteneği olduğunu kanıtlaması gerektiğinde ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığında uyacağı kalite yönetim sisteminin şartlarını belirtir.

Better Cotton Initiative (BCI):
Dünya çapında milyonlarca çiftçinin daha sağlıklı koşullarda pamuk üretmesini sağlamak için oluşturulmuş gönüllü bir programdır.

Organic Content Standard (OCS):
%5 ile %100 oranında organik madde içeren gıda dışı ürünler için geçerlidir. Nihai üründeki organik madde varlığını ve miktarını doğrular. OCS ayrıca, kaynağından nihai ürüne kadar ham madde akışını da izler. Bu süreç daha sonra akredite bir üçüncü taraf tarafından sertifikalanır.

GRS:
Geri dönüşümlü içeriğin sertifikalandırılması, denetim zinciri, sosyal ve çevresel uygulamalar ve kimyasal kısıtlamalar bakımından gereklilikleri belirleyen, uluslararası, isteğe bağlı, tam bir ürün standardıdır.

Join Life:
kısaca sürdürülebilir etiketleme standardıdır. Üretim aşamasında hem sosyal uygunluk açısından en iyi koşulları sağlayan işletmelerin hem de çevre açısından tercih edilen hammaddelerin, en iyi teknolojilerin kullanıldığı anlamına gelmektedir.